(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20320

Vitamin 20 ml


Vitamin 20 ml
Продано
Немає в наявності
15.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Vitamin 20 ml, - це полівітамінний засіб, що містить вітаміни, амінокислоти і допоміжні речовини.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Vitamin 20 ml

Засіб являє собою розчин оранжевого кольору, який змішується з водою в акваріумі в будь-якому співвідношенні. Засіб є рідким комплексом ліпофільних і гідрофільних вітамінів, що взаємно підтримують свою дію. Ліпофільні вітаміни за допомогою емульгаторів і стабілізаторів переведені в водорозчинні. Dajana Vitamin розчиняється повністю і не утворює згустків, осаду або каламуті.

Діапазон застосування засобу в акварісиці, тераріумах, садових ставках - дуже широкий.

Рекомендуємо застосовувати засіб у спокійний період гармонійного зростання рибок, а головне як допоміжний препарату при збільшенні фізичного навантаження в період розмноження, стресу (теплової, викликаний кормом, перевезенням і т.п.), а також для посилення захисних функцій організму в період інфекційних захворювань , черевних і кишкових захворювань або для досягнення кращої заплідненості ікри і кращого виведення мальків.

Засіб Dajana Vitamin відмінно підходить для обробки імпортованих риб. У таких випадках рекомендуємо комбінацію VITAMIN і ALOE GEL, що містить екстракт Алое Вера, благотворно діє на пошкоджену шкіру рибок, що втратила під час вилову і транспортування захисний слиз.

Засіб Dajana Vitamin можна з успіхом додавати в кормові суміші (типу меленого яловичого серця). Оброблений таким чином корм не зберігайте, всю дозу, збагачену Dajana Vitamin, згодувати за один раз. Таким чином годуєте 5-15 днів, через місяць курс можна повторити. Ні в якому разі не кип'ятити!

Амінкомплексний компонент препарату містить, наприклад: Лісін, метіонін, холін хлорид, цистин, леуцин, ісолеуцін, валін, треонін і т.д. - і є популярним сировиною для виробництва наживки, так званої біоли, для лову коропів у всьому світі.

Застосування: 1 раз в тиждень прямо в воду після відключення світла.

Дозування: 5 мл на 50 л води. Зберігати при 15-20˚C, захищати від впливу світла, зберігати в недоступному для дітей місці! Упаковка 20 мл розрахована на обробку 200 літрів акваріумної води.