(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 19540

Start + 20ml


Start + 20ml
Продано
Немає в наявності
35.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Start Plus 20 ml, - засіб для підміни води в акваріумі.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Start + 20ml

Dajana Start Plus 20 ml, - зменшує вміст хлору, зв'язує важкі метали, захищає і сприяє утворенню захисного слизу на шкірі рибок. Високоякісний засіб, призначений для обробки води зі звичайних водопроводів, колодязів або поверхневих вод, щоб цю воду можна було відразу ж застосовувати для акваріума без попереднього відстоювання.

Рекомендуємо застосовувати Dajana Start Plus не тільки після механічних змін в акваріумі, але і після кожного лікувального заходу або при доповненні великої кількості води в акваріумі.

Звичайно, досягти біологічної рівноваги в акваріумі за один день неможливо, але можна видалити хлор, прискорити ослаблення дії металів, додати в середовище речовини, що благотворно впливають на біоритм. Саме для цих цілей служить Start +.

Start + також позитивно впливає на укорінення і початковий ріст тільки що посаджених рослин у Вашому акваріумі. Start + рекомендується застосовувати разом із заспокійливим засобом Aloe Gel.

Попередження

Даний засіб є нешкідливим, для його виготовлення використовується високоякісна демінералізована вода і інші компоненти. Засіб упаковано в спеціально світлонепроникної упаковці, яка захищає активні речовини. Не дивлячись на це, рекомендуємо зберігати засіб в темному місці обов'язково недоступному для дітей.

Дозування:

5 мл на 25 л акваріумний води.

Передозування не є небезпечним для риб, рослин і безхребетних.