(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20322

Revit 20мл


Revit 20мл
Продано
Немає в наявності
30.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Revit, - вітаміни для черепах.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Revit 20мл

Dajana Revit 20 ml, - вітамінізований препарат з додавання кальцію та йоду для черепах. Позитивно впливає на загальний розвиток організму і хороше зростання панцира черепах.

Це вітамінний засіб для черепах з додаванням кальцію і йоду. Засіб позитивно впливає на загальний розвиток організму і сприяє зростанню і оновленню панцира. Засіб - рідкий, трохи в'язкий, жовто-оранжевого кольору, відмінно розчиняється у воді в будь-якому співвідношенні.

Dajana REVIT є збалансованою комбінацією вітамінів, мінералів, амінокислот і допоміжних речовин. Ці компоненти взаємно підтримують свою дію. Вітаміни, розчинені в жирах (ліпофільні) за допомогою емульгаторів переведені в розчинну форму, тому загальна розчинність препарату - ідеальна.

REVIT рекомендуємо застосовувати:

- Для годування - покапати або розбризкати з пульверизатора (на гранули, пластівці, таблетки або сухий корм і сушених морських або прісноводних тварин).

- У корм - перемішайте з кормовою сумішшю (напр., З яловичим серцем).

- Вприскування - наприклад, в размороженну морську рибу або ввести підшкірно дрібним тваринам, що служать як корм для великих черепах, плазунів і т.п.

- У питво.

REVIT особливо рекомендується тваринам з ослабленим імунітетом, в період росту, розмноження, в стресових ситуаціях, в якості профілактики.

Зберігати в прохолодному і темному місці, недоступному для дітей!

Перед застосуванням збовтати.