(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20316

Proflor 100мл


Proflor 100мл
Продано
Немає в наявності
20.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Proflor 100 ml, - мінеральні речовини для акваріумних рослин.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Proflor 100мл

Dajana Proflor 100 ml - це тип добрива, яке легко засвоюється рослинами, відрізняється дуже ефективною заспокійливою здатністю і стабілізує значення рН в акваріумі.

Dajana Proflor містить один з найактивніших хелатообразуючих агентів - кислоту етілендіамінотетраоцтову - EDTA, яка пов'язує позитивно заряджені мікроелементи (залізо, цинк, марганець, мідь) з молекулами органічних сполук і утворює комплексні сполуки, так звані хелати. Міцний зв'язок мікроелементів в ХЕЛАТ покращує їх засвоєння рослинами і оберігає від небажаного хімічної сполуки з речовинами, які можуть привести до незворотного блокування їх надходження, наприклад, з фосфором і залізом.

Для виробництва даного засобу використовується сировина найвищої якості: легко розчинні форми азоту, фосфору, калію, магнію, кальцію, також містить, напр., Залізо і бор.

Dajana Proflor містить зайву кількість EDTA, яка додатково дозволяє створювати хелатообразуючы з'єднання з кальцієм, магнієм і залізом в акваріумний воді, тим самим, дозволяючи їх використовувати в якості поживних речовин. Даний процес також зменшує жорсткість води. Таким чином, мікроелементи в водоймі можуть постійно вбиратися рослинами, не залежно від якості води в акваріумі.

Попередження

Удобрювати акваріумні рослини дуже важливо, тому приділяйте цьому якомога більше уваги, оскільки середовище в домашніх акваріумах найчастіше значно відрізняється від природних тропічних вод, перш за все за значенням рН і жорсткості води, вмісту солей, а також за змістом перегнійних речовин. В акваріумах з жорсткою водою підвищеним рН (лужна) рослини всмоктують добрива гірше.

Для гарного росту рослин у вашому акваріумі рекомендуємо обмежити подачу повітря за допомогою каменів або захоплення повітря (всмоктування) механічними фільтрувальними головками. Необхідно знайти компроміс між витратою кисню (О2) для мешканців акваріуму і наявністю вуглекислого газу (СО2) в воді, бо він необхідний для оптимального росту рослин.

Дозування: 10 мл на 50 л акваріумний води.