(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20324

Prevent 100мл


Prevent 100мл
Продано
Немає в наявності
22.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Prevent 100 ml, - засіб для дезінфекції акваріумний води.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Prevent 100мл

Dajana Prevent 100 ml, - високоефективний засіб рекомендується для профілактичної дезінфекції акваріумний води. Особливо при годуванні живим або замороженим кормом (трубочники, личинки комара-звонца, дафнії і т.д.) в ваш акваріум можуть потрапити зародки небажаних бактерій і хвороб. Купуючи нових рибок, при транспортуванні, при проведенні змін в акваріумі (сортування мальків), при частому виловлювання рибок їх шкіра часто пошкоджується і порушується захисний слиз. У таких випадках риби часто страждають від паразитів, цвілі і різних, головним чином, шкірних захворювань.

При застосуванні засобу в акваріумах «голландського» типу (для розведення головним чином рослин, в якому рибки є доповненням) не робить негативний вплив на рослини, сильніша концентрація кошти може лише призупинити їх зростання. Після зв'язування кошти з іншою органічною масою в водоймі, ефективність кошти радикально зменшується і абсолютно не впливає на рослини. Після застосування засобу не потрібно замінювати воду, якщо вона була перед цим замінена або якщо її показники оптимальні: зміст азотистих речовин, рН і т.п. Забарвлення води зникне через деякий час сама.

Показання:

Не дивлячись на те, що засіб має бактеріостатичну і дезинфікуючу дію, перешкоджає росту цвілі і водоростей, воно не придатне для лікування специфічних захворювань.

Неправильне застосування або незакінчене лікування за допомогою даного легкого препарату може привести до рецидиву захворювання або виробленні стійкості хвороботворних організмів.

Застосування:

Якщо засіб застосовується для лікувальної ванни, то вона повинна бути довготривалою. На 3-ій, 6-ий, і 9-ий день необхідно додати близько 1/3 стартової дози, збільшити температуру до 28˚C, відключити підсвічування, активно подавати повітря. Під час лікування рибок не годуйте.

Попередження:

Якщо зараження не було сильним, то дуже ймовірно, що Ви вилікуєте рибок за допомогою даного засобу, хоча він для цього не призначений. У таких випадках рекомендуємо на 12-ий день лікування додати ½ дози кошти "FMC" без попередньої заміни води.

В іншому випадку, якщо хвороба не пройшла, не повторюйте лікування за допомогою даного засобу, а скористайтеся, наприклад, повною дозою "FMC".

Після закінчення лікування рекомендуємо застосувати "BIOFILTR" і "START +" для поновлення біоритму у водоймі.

Уникайте попадання на одяг - сильно фарбує!

Засіб упаковано в спеціальній упаковці, яка оберігає його від розкладання на світлі, не дивлячись на це, засіб зберігайте в темному місці абсолютно недоступному для дітей!

Під час роботи дотримуйтесь основних правил гігієни, а також не їжте, не пийте і не паліть, в разі потрапляння на слизові - промийте водою і зверніться до лікаря.

Дозування: 5 мл на 50 л акваріумний води.