(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 22211

Oxyn 100ml


Oxyn  100ml
Продано
Немає в наявності
18.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Oxyn Plus 100 ml, - кисень для акваріума.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Oxyn 100ml

Dajana Oxyn Plus 250 ml, - ефективний засіб що короткочасно збільшує вміст кисню в воді акваріума. Особливо рекомендуємо регулярно застосовувати засіб в акваріумах з штучними рослинами. Засіб Dajana Oxyn Plus рекомендується застосовувати, якщо вода в акваріумі знаходиться в критичному стані, наприклад, перегодували рибок, надмірно збільшилася температура води (особливо влітку) для надання швидкої допомоги при передозуванні або неправильному застосуванні дезінфікуючих засобів, що надають відновну дію, напр., FORMOL або «Малахитовая синь».

Dajana Oxyn Plus не рекомендовано додавати в пакети для тривалого перевезення акваріумних риб.

Попередження:

Dajana Oxyn Plus 100 ml, - кисень для акваріума служить для надання миттєвої і короткочасної допомоги. Для оптимального стану вашого акваріума необхідно забезпечити чітку роботу фільтрів і компресорів.

Засіб упаковано в спеціальній упаковці, яка оберігає його від розкладання на світлі, не дивлячись на це, засіб зберігайте в темному місці абсолютно недоступному для дітей!

Під час роботи дотримуйтесь основні правила гігієни, а також не їжте, не пийте і не паліть, в разі потрапляння на слизові - промийте водою і зверніться до лікаря.

Дозування: 10 мл на 40 л акваріумний води.