(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20323

Oidimol 100мл


Oidimol 100мл
Продано
Немає в наявності
18.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Oidimol 100 ml, - засіб проти гідри.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Oidimol 100мл

Dajana Oidimol 100 ml, - ефективно діє проти всіх зовнішніх шкірних паразитів - особливо інфузорії розміром не більше 0,1 мм, Amyloodinium pilularis. Знищує гідри.

Засіб містить слідові кількості міді і активно діє проти зовнішніх паразитів: одноклітинні організми, що викликають паразитуючі інфекції. Засіб токсично для безхребетних. Засіб відмінно підходить в якості спеціальної дезінфекції при появі Оodinia спец., Найчастіше принесеного з природних джерел разом з живим кормом.

Piscinoodinum Pillularis покриває тіло і плавники акваріумних рибок у вигляді дуже дрібних білих точок розміром менше 0,1 мм (на відміну від Ichthyophthirius Multifiliis менше 1 мм), які видно, якщо подивитися на рибок під невеликим кутом до переднього скла акваріума. Важливо правильно розпізнати захворювання і не переплутати його з білуватим або сіруватим іхтіободозом шкіри, для лікування якого краще вибрати засоби типу "FMC" і довготривале лікування.

Ліки на основі важких металів дуже токсичні для нижчих організмів, однак цей засіб містить низьку концентрацію, яка ефективно вбиває oodinium, але не завдає шкоди ні рибам, ні рослинам. Після застосування засобу oodinium, як правило, зникне протягом декількох годин. Після лікування рекомендуємо замінити ½ води в акваріумі і відрегулювати лікувальний процес, додавши "ACRIFLAVIN" або "метиленової синь», яка надає окисне дію і допомагає рибкам дихати, якщо у них пошкоджені зябра. Рекомендуємо додати до вищезазначених антибактеріальну барвників заспокійливий засіб фірми Dajana PET з назвою "ALOE GEL", що надає на пошкоджену шкіру риб благотворний вплив.

Ми вважаємо за необхідне попередити наших покупців, що засоби, які містять мідь, найгірше переносять: Tanichthys Albonubes, Ampularia Australis (равлик), будьте також обережні при лікуванні так званих придонних риб. Більшість Sturisomа, Pecoltiа, Ancistr і Loricariа ще недостатньо доместіфіціровани і погано переносять наявність металів.

Показання

Piscinoodium Pillilaris; Гідра.

Спосіб застосування

Правильно визначити наявність Oodinia, наявність Гідри неможливо переплутати.

Видаліть декоративних равликів - Ampularia, Marisa і кілька годин нехай вони обсохнуть (можуть обійтися без води кілька днів). Однак цього не можна сказати ні про Oodiniф, ні про Гідру.

Відключити фільтрування, відключити підсвічування, збільшити подачу повітря.

Засіб застосовуйте згідно з інструкцією - не експериментуйте!

Для рибок з утрудненим диханням (пошкоджені зябра) можна додати «метиленового синь» і стежити за поведінкою рибок. Якщо рибки збираються біля поверхні води, слід замінити ½ води і застосувати лише «метиленового синь».

Після закінчення лікування включите акваріумну техніку, додайте ALOE GEL. Ще через 2 дня можна додати "START +" і "BIOFILTR" для поновлення біоритму у водоймі. Після закінчення лікування воду можна не замінювати, якщо її показники в нормі.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Може трапитися, що акваріуміст спеціально або випадково збільшить лікувальну дозу, але рибки, стійкі до слідів важких металів, не будуть проявляти ознак негативного впливу препарату, також як і рослини. Проблему можуть викликати равлики, якщо вони є у водоймі, принесені разом з рослинами або живуть на дні, оскільки надмірна доза OIDIMOL може привести до їх загибелі. Неконтрольоване розкладання мертвих равликів може привести до отруєння води. У таких випадках загиблі рибки будуть мати яскраве забарвлення і відкритий рот. Тому після застосування засобу слід вести спостереження за акваріумом, і, якщо буде спостерігатися дане явище, то слід видалити якомога більше мертвих організмів. Це стосується особливо маленьких акваріумів об'ємом менше 50 л.

Засіб упаковано в спеціальній упаковці, яка оберігає його від розкладання на світлі, не дивлячись на це, засіб зберігайте в темному місці абсолютно недоступному для дітей!

Під час роботи дотримуйтесь основних правил гігієни, а також не їжте, не пийте і не паліть, в разі потрапляння на слизові - промийте водою і зверніться до лікаря.