(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 22217

Molucid 20мл


Molucid 20мл
Продано
Немає в наявності
30.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Molucid 20 ml, - засіб для знищення равликів в акваріумі.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Molucid 20мл

Dajana Molucid 20 ml, - високоефективний засіб призначений для знищення небажаних равликів і безхребетних, які потрапили в акваріумі разом з рослинами або кормом, наловлених в природі. Навіть при мінімальній концентрації Dajana Molucid ефективно перешкоджає розмноженню гідр в акваріумі.

Попередження!!!:

Під час знищення равликів в акваріумі слід бути гранично уважними, особливо якщо в цей час рибки будуть перебувати в акваріумі. Мертві равлики в теплій воді акваріума почнуть швидко розкладатися, що може викликати отруєння риб. Тому після проведення операції з очищення акваріума від равликів їх тіла слід, якомога частіше видаляти з води. Разом з акваріумними рослинами дуже часто в акваріум потрапляють тонкі равлики, що ховаються в шарі дна. Ці равлики дуже погано видаляються після винищення, тому зверніть на них особливу увагу.

Операцію почніть з дози, зазначеної на етикетці. У м'якій і кислій воді дію препарату посилюється! При випадковому передозуванні негайно замініть ½ акваріумний води.

При занадто великій кількості равликів рекомендуємо перед проведенням операції видалити з акваріума рибок (в ємності для тимчасового перебування рибок воду слід фільтрувати, посилено подавати повітря, а головне - рибок не годувати!). Ємність рекомендується затінити, щоб рибки швидше заспокоїлися. Після проведення операції загиблих равликів слід ретельно зібрати, за допомогою дзвони прорихлити і ретельно просифонити дно, замінити ½ - ¾ води, застосувати відповідні дози засобів START + і BIOFILTR, ретельно очистити фільтр і забезпечити в акваріумі початкові значення показників.

Перш, ніж повернути рибок в акваріум, зачекайте 2-3 дні, якщо у воді не з'явиться каламуть з інфузорій, ще раз виміряйте рН та вміст азотистих речовин. Якщо всі показники, включаючи температуру, в порядку, можна пустити рибок назад. Риби, погано переносять наявність важких металів: придонні риби - ancistrus, rineloricarie, sturisom, pecoltie, акантофтальмуси і т.п.

Своїх декоративних равликів (Ampularia, Marisa) поверніть в акваріум через деякий час (в тимчасовій ємності вони можуть бути необмежений час). Робіть це поступово і стежте за їх поведінкою. Якщо вони будуть довго лежати на одному місці, сховавшись в своїй раковині, то, ймовірно, у воді ще знаходяться залишки кошти.

Рекомендуємо ще кілька днів вести спостереження за акваріумом!!!

Акваріумним рослинам засіб не заподіє шкоди, іноді може лише призупиниться їх ріст.

Під час роботи із засобом дотримуйтесь основних правила гігієни.

Засіб зберігайте в темному і прохолодному місці недоступному для дітей!

Дозування: 5 мл на 50 л акваріумний води.