(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 19538

METHYLEN blue засіб для видалення плісняви, 100 мл


METHYLEN blue засіб для видалення плісняви, 100 мл
Продано
Немає в наявності
60.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana METHYLEN blue 100 ml, - засіб проти бактерій в акваріумі.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис METHYLEN blue засіб для видалення плісняви, 100 мл

Dajana Methylen Blue 100 ml, - ефективний засіб дезинфікуючої та окислювальної дії. Придатний для усунення цвілі, паразитів і бактеріальних інфекцій.

Дуже популярний в акваріумістів засіб, особливо для профілактичної обробки риб, наприклад, після транспортування, заміна води, при годуванні живим планктоном і т.п. При низькій концентрації - дуже світле забарвлення води - можна використовувати для обробки ікри проблематичних видів риби. Dajana Methylen Blue використовується для обробки нових привезених риб, ослаблених риб і для риб з явно утрудненим диханням. Засіб Dajana Methylen Blue придатне для видалення цвілі, паразитів і початкових стадій бактеріальних інфекцій. Надає окисну дію.

Показання:

Ichthyophthirius Multifilis, Oodinium, Costia, Tetrahymena, Trichodina.

Застосування:

Замінити ½ води свіжою водою.

Вимкнути, дістати і продезінфікувати фільтри, їх наповнювачі та трубки.

Підігріти воду в акваріумі до 28-30º C.

На 1-ий, 3-ій і 6-ий дні, попередньо замінивши ½ води, застосуєте повну дозу.

На 9-ий день можна без заміни води додати ½ дози FMC і спробувати трохи нагодувати рибок. Якщо риби приймають корм, продовжуйте їх годувати дуже малими дозами, поступово збільшуючи їх до Вашого звичайного обсягу.

Під час проведення лікування не включати додаткове освітлення, не фільтрувати воду, а тільки подавати велику кількість повітря. Ні в якому разі не годувати.

Курс лікування потрібно обов'язково закінчити, щоб не було рецидивів, що часто трапляється.

Після закінчення лікування, приблизно через 15 днів, застосуєте BIOFILTR для поновлення роботи фільтрів або їх наповнювачів.

Рекомендуємо також скористатися START +. Засіб пов'язує метали і позитивно впливає на оновлення біоритму у Вашому акваріумі.

На закінчення через кілька днів застосуєте ALOE GEL. Засіб сприяє остаточному загоєнню і відновленню захисного слизу рибок.

Синє забарвлення води незабаром зникне. На нетривалий час зупиниться зростання рослин. Dajana Methylen Blue дуже добре переносить більшість акваріумних рибок.