(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 21128

Malachite green, 100ml


Malachite green, 100ml
Товар є в наявності
60.00грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: d050

Dajana Malachite Green 100 ml, - ліки проти паразитів на шкірі риб.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Malachite green, 100ml

Dajana Malachite Green 100 ml, - засіб для дезінфекції, ефективний проти шкірних паразитів, інфузорії, тpіxoдінa, xілoдoнeллa і цвілі.

Засіб дуже ефективний, головним чином, проти шкірних паразитів, так звана «хвороба білих точок» не більше Ø 1 мм - Ichthyophthirius multifiliis, хижих інфузорій, бактерій і водоростей. Це сильнодіючий засіб, тому рекомендується строго дотримуватися інструкції по застосуванню.

Потрібно беззаперечне дотримання дозування, вказане в інструкції. При дотриманні перерахованих вище умов успішність лікування дуже висока. Виняток становлять рибки, у яких інфікована область зябер (рибки стоять головою до поверхні води і насилу дихають).

Застосування:

Стартова доза макс. 1 мл / 100 л акваріумний води. Попередньо обов'язково замініть ½ акваріумний води свіжою водою.

Послідовність:

На 1-ий, 3 - ий і 6-ий день, попередньо замінивши ½ води свіжою водою, влийте повну дозу (макс. 1 мл / 100 л акваріумний води).

На 9-ий день можна додати, не замінюючи воду, ще ½ дози або ½ дози FMC.

Племена паразитів поступово виробили певний імунітет по відношенню до хімікатів даного типу, тому дуже важливо не переривати лікування, а обов'язково його довести до кінця!

Відключення фільтрування, збільшення температури, відключення підсвічування - це звичайні умови при застосуванні препарату і звичайно, рибок можна годувати.

Засіб застосовуйте обережно в місцях з м'якою і кислою водою. У такій воді дія акваріумних ліків посилюється!

Після закінчення хвороби рекомендуємо застосувати ВIOFILTR і START + для поновлення денітріфікаціонних бактерій в наповнювачах фільтрів, а тим самим і для поновлення біологічної рівноваги в акваріумі.