(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 28588

FMC 100ml засіб для знищення початкових стадій бактерій, паразитів та грибків


FMC 100ml засіб для знищення початкових стадій бактерій, паразитів та грибків
Продано
Немає в наявності
107.10грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Для усунення початкових стадій бактеріальних інфекцій, паразитів і цвілі (цoлумнapіc, тpіxoдінa, xілoдoнeлйa).

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис FMC 100ml засіб для знищення початкових стадій бактерій, паразитів та грибків

Дозування

1 - 1,1 мл на 100 л акваріумної води.

Застосування

Для застосування засобу рекомендуємо збільшити температуру води до 28C, не фільтрувати, не включати світло і значно збільшити подачу повітря. Після операції замінити половину води в акваріумі, вимити фільтр і додати CTAPT і БІOФІЛЬTP.

Дуже ефективний дезінфікуючий засіб, що застосовується в акварістиці вже довгі роки і став майже легендою. За умови дотримання інструкції по застосуванню засіб ефективно діє проти цвілевих інфекцій, інфекцій, викликаних одноклітинними тваринами, проти шкірних і зябровими черв'яків і початкових стадій бактеріальних інфекцій.

Показання

Ichthyophthirius Multifiliis, Oodinium, Trichodina, Costia, Tetrahymena, Columnaris, Saprolegnia і Achlya.

Застосування:

Визначте вид і характер захворювання.

Перед початком лікування рекомендується перевірити чутливість кожного виду риб в акваріумі, напр., В 5-10 літрової ємності, в яку тільки подається повітря.

Замініть 1/2 - 2/3 акваріумний води свіжою водою.

Відключіть фільтрування. грунтовий фільтр вимкніть внутрішні фільтрувальні вкладиші з молітана замініть і прокип'ятіть, навіть якщо при цьому будуть знищені денітріфікаціонні бактерії. Їх можна оновити після закінчення лікування за допомогою препарату BIOFILTR зовнішні фільтри зупинити, продезінфікувати наповнювачі і все, що стикалося з інфекцією, включаючи трубки

Увімкніть сильну подачу повітря, якщо її не було. У механічних фільтрах можна видалити лише фільтрувальну вставку або губку з молітана, а до механічної голівці підключити трубочку для всмоктування повітря. На впускний отвір механічного насоса встановіть решітку - небезпека всмоктування дрібних рибок і тварин.

Застосуйте дозу FMC - починайте завжди з найнижчою дози, дози слід дотримуватися якомога точніше!

Воду підігрійте до 28º C.

Не вмикати освітлення протягом усього застосування препарату.

Через 3 дні замініть 1/2 акваріумний води свіжою водою і додайте повну дозу кошти FMC.

На 6-ий день лікування повторити те ж саме.

На 9-ий день, не замінюючи воду, додайте ще 1/2 дози FMC.

На 12-ий день, якщо хвороба пройшла, приведіть техніку в первісний стан, лише температуру зменшуйте поступово протягом декількох днів.

Поступово, замінюючи воду, і під впливом світла і мікроорганізмів вода придбає свій звичайний колір.

Приблизно на 15-ий день не забудьте внести денітріфікаціонні бактерії, які були пошкоджені під час лікування - див. BIOFILTR (DajanaPET).

Рекомендуємо також застосувати засіб START +, яке пов'язує метали і позитивно впливає на поновлення біоритму у Вашому акваріумі.

На закінчення лікування - ще через кілька днів застосуєте ALOE GEL

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Під час лікування ні в якому разі не годуйте рибок - не працює фільтр. В кінці лікування дайте їм трохи корму. Якщо рибки корм приймають, то годуйте їх мінімально і через день.
Лікування завжди повністю проводите до кінця, в іншому випадку, можливий рецидив інфекції і вона може стати несприйнятливою до застосовуваних хімікатів.
У дуже м'які і кислі акваріумній воді дія FMC посилюється.
Засіб упаковано в спеціальній упаковці, яка оберігає його від розкладання на світлі, не дивлячись на це, засіб зберігайте в темному місці абсолютно недоступному для дітей!
Під час роботи дотримуйтесь основні правила гігієни, а також не їжте, не пийте і не паліть, в разі потрапляння на слизові - промийте водою і зверніться до лікаря.
Уникайте попадання на одяг - сильно фарбує!