(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 20325

Amazon 100мл


Amazon 100мл
Продано
Немає в наявності
30.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Amazon - препарат для приготування води амазонского типу.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Amazon 100мл

Dajana Amazon - ефективний препарат для створення умов амазонських річок для акваріумів з ціхлідамі. Створює умови амазонських річок, необхідні для утримання південноамериканських цихлид - Рамірез, оскарів, дискус, риб ангелів, прапорів цихлид і ціхлазом.

Це чистий продукт, заснований на екстрактах натуральних речовин. Застосовується для приготування води амазонского типу і має низький рН. Допомагає створити природне середовище води тропічних джунглів у Вашому акваріумі, що є неодмінною умовою при розведенні проблематичних мало доместіфіцірованних риб з цієї області. Імпортерам акваріумних риб кошти даного типу допомагають перечекати карантин імпортованих риб в області, де вода за своїм складом значно відрізняється від тропічних вод. Професійні акваріумісти додають ці екстракти в воду для ікрометання важко розмножуються риб, наприклад, Symphysodon, Cheirodon, Sturisoma, Rineloricaria і деякі чутливі види роду Corydoras.

Для успішного розведення цих риб або для спроби їх розмноження необхідно хоча б коротко нагадати властивості тропічних вод. Залежно від області колір води може бути від жовтуватого до чорного, забарвлений гуміновими кислотами і екстрактами різних дерев і рослин.

Вода містить дубильні речовини і лігнін, що надає бактеріостатичну дію. Вода в тропіках буває м'яка навіть дуже м'яка, майже без карбонатної жорсткості, з дуже низькою провідністю, і частіше за все, з дуже низьким рН.

Очевидно, що в такі умови несприятливі для бактерій, цвілі і водоростей. Рибки, імпортовані з такої води, важко переносять перехід на інший тип акваріумний води, і хоча імітувати тропічну воду дуже складно, Amazon Вам в цьому значно допоможе.

При обробці ікри за допомогою Amazon рекомендуємо, щоб колір води був не темніше світлого чаю, тому що це може привести до більш пізнього виведенню мальків або повної муміфікації ікри.

Amazon також рекомендується при знищенні інфузорій і при надмірній кількості водоростей. У поєднанні із засобом CLEAR AQUA виходить дуже ефектна, виблискуюча янтарем, вода. З естетичної точки зору дуже декоративно виглядають ретельно прокип'ячені коріння, пророслі папороттю Microsorium Pteropus, який відмінно росте в такому типі води.