(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 19542

ALOE gel 20ml


ALOE gel 20ml
Товар є в наявності
35.00грн.

Країна виробник: Україна

Dajana Aloe Gel 20 ml, - алое вера для рибок - сприяє загоєнню ран, має антисептичну дію

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис ALOE gel 20ml

Dajana Aloe Gel 20 ml, - відрізняється широким спектром загоювальної дії і допомагає при стресах. Так само швидко відновлює природний захисний слиз на шкірі риб і загоює неглибокі поранення.

Рослина містить більше 200 компонентів. Наприклад: вітаміни A, B1, B2, B6, B12, C, E і т.п., мікроелементи, амінокислоти, ферменти, лігнін, сапоніни і т.д. Взаємодія цих компонентів взаємно посилюється. Науково було доведено наступну дію: бактерицидну, протизапальну, регенеруючу, поживна, віріцідное, анестетіческого, антипіретична, детоксикаційну, протиалергічну і гармонізує.

  • Регенеруючий - гель дуже благотворно діє при оновленні клітин зовнішніх (шкіри) і внутрішніх пазух (слизової).
  • Бактерицидна і фунгіцидна - активно допомагає при небажаних, але необхідних операціях в акваріумах, коли створюється загроза пошкодження захисної слизу, при пошкодженні шкіри риб, зябер, очей, плавників і т.п. Найчастіше це трапляється у імпортованих риб, які лікуються, часто виловлюються, виставкових і т.п.
  • Дуже хороших результатів завдяки застосуванню Алое Вера було досягнуто в акваріумістиці при ікрометанні проблематичних видів риб і риб, у яких в період розмноження об'їдають секрет і порушують шкіру дорослих риб, при труднощах при ікрометанні і т.п.

Застосування Dajana Aloe Gel рекомендується при проведенні необхідних заходів, наприклад, вилов і сортування великих мальків, рибок, призначених для продажу або щойно куплених рибок для Вашого акваріума. Після закінчення довготривалих або короткочасних лікувальних ванн настійно рекомендуємо застосувати ALOE GEL, щоб пошкоджені або уражені місця на тілі рибок повністю зажили, і оновилася захисний слиз, а стан організму стабілізувався.

Дозування і застосування:

5 мл на 25 л акваріумний води.

Слід застосовувати 1-2 рази на день після перевезення, відлову або інший маніпуляції з рибами.