(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 22228

Algicid 20ml зменшує кількість водоростей в акваріумі


Algicid 20ml зменшує кількість водоростей в акваріумі
Продано
Немає в наявності
12.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Dajana Algicid 20 ml, - засіб проти розмноження водоростей.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Algicid 20ml зменшує кількість водоростей в акваріумі

Dajana Algicid 20 ml, - високоефективний засіб, що перешкоджає появі водоростей і джгутикових в акваріумах і невеликих садових ставках (озерцях). Засіб Dajana Algicid надає вузьке специфічне дію, тому слід нагадати хоча б деякі умови появи, види водоростей і можливості боротьби з ними.

Для росту водоростей потрібні спеціальні умови, які, на жаль, дуже схожі на умови при створенні нового акваріума. У цей період ще не налагоджений біологічний процес, в структурі дна і фільтрувальних наполнителях ще немає денітріфікаціонних бактерій, вирішується питання установки фільтрування або подачі повітря, або того й іншого. Якщо встановити лише фільтрувальну установку, то виникає естетична дилема: використовувати лише фільтр або в механічні головки за допомогою трубочок підсмоктується кисень, включити механічний фільтр на повну потужність або лише на половину.

Більшість початківців акваріумістів також не впевнене в тому, який тип освітлення вибрати, в якому світловому спектрі і якої інтенсивності. Дуже важливий хімізм води, використовуваної для нового акваріума. Неправильний вибір перерахованих вище факторів може спричинити утворення водоростей. Однак найбільша загроза їх появи виникає в результаті неправильного, нефункціонального або недостатнього розміщення рослин в акваріумі, оскільки саме вони є найбільшими конкурентами водоростей.

Повернемося до чинників:

- ДНО - рекомендуємо використовувати річковий пісок, розмір 4-8 мм, кілька разів промитий теплою водою, шар хв. 5 см біля переднього скла, ззаду - більше, за Вашим бажанням. Якщо є небезпека різниці в температурі піску і шпальти акваріумний води, наприклад, якщо акваріум розташований в холодному місці - обов'язково помістіть під пісок аквариумного дна безпечний відкритий обігрівальний кабель. Пам'ятайте, що у акваріумних рослин повинні бути «ноги в теплі».

- РОСЛИНИ - по можливості, намагайтеся не економити на рослинах при створенні нового акваріума (це стосується, як кількості, так і видів!). В ідеальному випадку посадіть рослини, вирощувані під водою - вони набагато швидше укореняться. Часто помилка полягає в тому, що в акваріум поміщають високі рослини, а не низько ростуть, пізніше виникає необхідність проводити грубе і небажане втручання в насадження акваріума. - КОРІННЯ І ДЕКОРАЦІЇ - рекомендуємо прокип'ятити. Небезпека підпадання інфекції, цвілі, водоростей і т.п.

- ТЕХНІКА - в залежності від розміру і кількості рибок виберіть фільтрувальне пристрій. Постарайтеся, щоб потік профільтрованої води приносив в воду якомога менше кисню, тому що він витісняє вуглекислий газ, необхідний для правильного росту акваріумних рослин, крім цього, кисень сприяє росту водоростей. Дуже рекомендуємо встановити в акваріумі аплікатор СО2. Виробники в світі пропонують різні моделі. Дуже корисно для рослин!

- ВОДА - хоча б спочатку вода повинна бути якомога м'якше, з низьким рН, звичайно, з урахуванням розводяться рибок. Протягом початкового періоду «заростання» акваріума рекомендуємо спостерігати за жорсткістю води, рН і наявністю азотистих речовин в акваріумний воді.

- ОСВІТЛЕННЯ. При виборі освітлення керуйтеся правилом: «Все для рослин!». Це означає - джерела з теплим тоном. Добре підійде комбінація ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Особливо люмінесцентні трубки краще використовувати типу «теплий білий». У цій області не буває труднощів, оскільки виробники акваріумних люмінесцентних трубок вказують графіки спектра на упаковках, і є з чого вибирати. Синій - морський світ у прісних акваріумах абсолютно не допустимо. Підказка при виборі інтенсивності освітлення (дійсно для акваріума глибиною 50 см): 2Вт / 1дм2 площі поверхні для освітлення лампою розжарювання, 2/3 Вт / 1дм2 площі поверхні для освітлення за допомогою люмінесцентної лампи. Тривалість освітлення - з урахуванням тривалості тропічного дня.

- ЗВИЧАЙНИЙ ДОГЛЯД - Ні в якому разі не перегодовувати! Стежити за різноманітністю корми. Регулярно очищати, при цьому замінюючи близько 1/3 акваріумний води. Пошкоджені листя рослин видаляти. І в добре налагоджених акваріумах рекомендуємо періодично проводити контроль якості води (див. Абзац 5).

Якщо дотримуватися перераховані вище правила, то ймовірно, водорості в вашому акваріумі взагалі не з'являться. В іншому випадку постарайтеся негайно якомога більше, а краще за все радикально, змінити умови в акваріумі: рН, жорсткість води, інтенсивність освітлення, тривалість освітлення, додайте придонних рибок (нехай навіть на короткий період), які пошкоджують водорості, напр., Рід Botia , Gyrinocheilus, Ancistrus, Corydoras і т.п.