(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 17246

Acriflafin 100ml дезинфікуючий засіб від грибків та бактерій


Acriflafin 100ml дезинфікуючий засіб від грибків та бактерій
Товар є в наявності
60.00грн.

Країна виробник: Україна

Дезинфікуючий засіб від грибків та бактерій

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Acriflafin 100ml дезинфікуючий засіб від грибків та бактерій

Dajana Acriflavin 100 ml - надійно і ефективно знищує інфекції, цвіль і паразитів. У малій концентрації придатний для обробки ікри.

Дезінфікуючий засіб, що містить акридіновий барвник, що пригнічує інфекції типу Costia Sp., Chilodonella Sp. і інфекції, викликані різними видами цвілі, обмежує зростання водоростей і має антибактеріальну дію. Засіб дуже популярно в акварістіке, оскільки воно добре переноситься більшістю акваріумних рибок і тварин.

У дуже низькій концентрації засіб можна застосовувати для обробки ікри на стадії розвитку. Професійні акваріумісти попереджають, що перед застосуванням необхідно узгодити рН води і інтенсивність освітлення - ємності для ікрометання найчастіше навмисно затінюють, що послаблює дію засоби.

Як ліки від шкірних і бактеріальних хвороб засіб є дуже ефективним, особливо, якщо хворі види риб добре переносять додавання значної, але (увага!) Індивідуальної дози солі.

Застосування засобу Dajana Acriflavin в декоративних акваріумах, наприклад голландського типу, можливо лише в тих випадках, якщо лікування є довготривалим, після якого рослини зупиняються в рості, але не гинуть, що могло б статися при сильному короткочасному лікуванні або, навпаки, при дуже тривалих лікувальних ваннах, при яких необхідно приблизно кожен третій день додавати невелику кількість засобу, оскільки ліки розкладається і пов'язує органічну масу. Засіб є малотоксичних, тому його рекомендується використовувати в якості профілактики при будь-яких маніпуляціях з рибами і при проведенні великих змін в біоритм акваріума.

Характеристики

Країна виробник Україна