(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 21151

Tetra Wafer Mix 48g 100ml


Продано
Немає в наявності
131.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Tetra Wafer Mix, - високоякісна суміш основного корму і креветок для годування травоїдних, хижих і донних риб.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra Wafer Mix 48g 100ml

Ідеально підходить для годування ракоподібних (креветок, крабів, раків), сомових та інших придонних мешканців. Для травоїдних донних риб в акваріумі ідеально підходять зелені пластинки з водоростей спіруліни, а коричневі - ідеальні для хижаків. Корм не каламутить і не забруднює воду завдяки щільному складу. Форма пластинок відповідає властивостям природного корму, дозволяє годувати риб різних розмірів. Безліч добірних високоякісних компонентів, вітамінів, мінералів і амінокислот забезпечують поживними та енергетичними потребами навіть найбільш вимогливих видів акваріумних риб.

Tetra Wafer Mix швидко опускається на дно, і при намоканні таблетки довго зберігають свою форму. Оптимально відповідає потребам придонних риб і ракоподібних завдяки введеним до складу детриту і підвищеній кількості баластних речовин, що необхідно для їх нормального травлення і роботи кишково-шлункового тракту.

Завдяки тому, що в кормі міститься спіруліна, у риб забезпечується чудова кондиція і регулюється процес травлення. У спіруліни міститься велика кількість барвників з групи каротиноїдів які відповідають за яскраве і насичене забарвлення риб. Так само спіруліна позитивно впливає на функціонування організму риб, шляхом захисту клітин від згубного впливу вільних радикалів і впливу на багато фізіологічні процеси.

  • Суміш основного корму і креветок для годування травоїдних, хижих і донних риб.
  • Ідеально підходить для годування ракоподібних (креветок, крабів, раків), сомових та інших придонних мешканців.
  • Годувати не каламутить і не забруднює воду завдяки щільному складу.
  • Містить безліч добірних високоякісних компонентів, вітамінів, мінералів і амінокислот.
  • Забезпечує повноцінне і здорове харчування риб.
  • Висока якість.