(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 7669

Tetra pH/KH Plus 100ml


Tetra pH/KH Plus 100ml
Продано
Немає в наявності
233.30грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: 771482

Tetra Aqua PH / KH Plus - препарат для простого, безпечного і ефективного підвищення значень рН і карбонатної жорсткості КН в прісноводних і морських акваріумах.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra pH/KH Plus 100ml

Препарат допомагає точно контролювати рівень рН і карбонатної жорсткості КН в прісноводних і морських акваріумах.

Кондиціонер використовується також для підтримки рівня карбонатної жорсткості в морському середовищі і в густозаселених акваріумах. Препарат дуже швидко стабілізує параметри КС і рН у випадках різкого падіння рівня кислотності в акваріумний воді.

Як підвищити жорсткість води в акваріумі? Для цього компанія Tetra створила новий препарат Aqua PH / KH який здатний вирішити всі проблеми пов'язані з підвищенням жорсткості і кислотності води. Оптимальне значення карбонатної жорсткості грає дуже велику роль в акваріумному середовищі. Умови для морських мешканців повинні бути максимально наближені до природних, і задовольняти всі потреби різних видів риб. Рибки повинні відчувати себе комфортно і знаходиться в здоровому середовищі, яка сприятиме їх розвитку.

  • Нормалізує рН і карбонатну жорсткість (KH).
  • Ефективний в густозаселених акваріумах.
  • Застосовується для підняття рівня кислотності.
  • Підходить для прісноводних і морських акваріумів.
  • Безпечний як для риб, так і для рослин.

Застосування: 250 мл на 1000 л акваріумний води, 5 мл. продукту на 20 л акваріумний води підвищити рівень карбонатної жорсткості на прибл.1 ° dH. Для підвищення жорсткості більш ніж на 1 ° dH змініть дозування: наприклад, для підвищення рівня до 2 ° dH візьміть 10 мл. на 20 л. Максимальне підвищення в день 3 ° dH.