(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 22733

Tetra Med HEXA-ex, 20мл


Tetra Med HEXA-ex, 20мл
Продано
Немає в наявності
265.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra Med HEXA-ex, 20мл

TetraMedica Hexa-Ex 20 мл - засіб проти джгутикових. Дезінфікуючий засіб для декоративних акваріумних рибок. Лікарський препарат для очищення прісноводних акваріумних рибок від гексамітоза ( "дірчатої хвороби") і спіронуклеозу, особливо ефективний для цихлідних риб.

Виключне поєднання активних речовин лікарського препарату Hexa-ex давет можливість для успішної боротьби зі збудниками хвороб гексамітозу і спіронуклеозу, до того ж капітально дезинфікує акваріумну воду. При правильному використанні Hexa-ex не завдає шкоди мешканцям акваріума. Побічних дій не виявлено. Вам варто купити даний засіб, якщо вам не байдужа доля ваших рибок. Склад з активною субстанцією для використання в акваріумі. Однієї упаковки об'ємом 20 мл достатньо буде для 400 л акваріумний води.

Сфера застосування.

Ендопаразитичні джгутиконосцфі (Hexamita, Spironucleus і т. Д.), Що мешкають зазвичай в кишечнику у американських цихлид.

Ознаки захворювання.

Спочатку ці ознаки є досить загальними. Наприклад, риба може ізолюватися, або може помінятися її колір (наприклад, потускнение шкіри у дискус).

Інші ознаки: зменшення ваги риби та слизові, гелевидні екскременти риб, що містять кишкових джгутиконосців, яких розгледіти можна за допомогою мікроскопа. На пізніх стадіях хвороби на шкірі у риб можуть початися утворюватися дірки і кратероподібні западини, особливо біля голови ( "діркова хвороба").

Спосіб застосування.

Перед використанням засобу Medica Hexa-Ex рекомендується замінити мінімум 30-50% акваріумний води і ретельно прочистити фільтр. Гарненько струсніть засіб перед використанням. Один період лікування тривати 7 днів. Однаково розділіть засіб Medica Hexa-Ex в акваріумі в передбачених нижче кількостях.

1 день: 40 крапель (2 мл) на 100 л або 8 крапель (0,4 мл) на 20 л.

2 день - не дозувати.

3 день: 30 крапель (1,5 мл) на 100 л або 6 крапель (0,3 мл) на 20 л.

4 день - не дозувати.

5 день: 30 крапель (1,5 мл) на 100 л або 6 крапель (0,3 мл) на 20 л.

6 день - не дозувати.

7 день - не дозувати.

Під час процедури лікування слід створити хорошу аерацію акваріума і не експлуатувати для фільтрації води, фільтруючі засоби (наприклад, активоване вугілля, іонообмінну смолу і т. Д.). Вимкніть всі ультрафіолетові лампи та озонові системи. Після закінчення періоду лікування на восьмий день підмінили воду (30-50%) і в міру можливості проведіть фільтрацію води крізь активоване вугілля. Рекомендується зробити ще раз процес лікування приблизно через два тижні.

Застереження щодо зберігання.

  • Захищати препарат від проникнення сонячних променів.
  • Зберігати продукт в оригінальній упаковці.
  • Не зберігайте при температурах вище 25 ° C.

Особливі запобіжні заходи.

  • Придатний тільки для тварин. 
  • Не застосовувати препарат після закінчення терміну зберігання. 
  • Зберігайте в недоступному для дітей місці.
  • Не використовуйте засіб Medica HexaEx в комбінації з іншими засобами. 
  • У разі добавки в акваріум завеликої кількості препарату, то замініть 50% води.