(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 19012

Tetra Aqua Crystal Water 250 мл


Tetra Aqua Crystal Water 250 мл
Товар є в наявності
380.00грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: 198739

Кондиціонер для води від помутніння -

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra Aqua Crystal Water 250 мл

Tetra CrystalWater 100 ml - робить акваріумну воду кристально чистою - швидко і ефективно очищає воду від помутнінь. Пов'язує дрібні частинки, що знаходяться у воді і об'єднує їх в більш великі, які потім або віддаляється через фільтр, або осідають на дно. Таке протікання процесів очищення гарантується для будь-яких різновидів фільтра.

Якщо у воді все ще плавають невеликі частинки, це можуть бути залишки корму, при надмірному харчуванні, або частинки грунту, які піднялися після заміни води.

Продукт діє як на фізичному, так і на хімічному рівнях - в цьому він схожий з AlgoRem. Однак формула, яка використовується в TetraAqua CrystalWater - це нова розробка. Перші результати помітні через 2-3 години після застосування. Після 6-8 годин вода стає чистою, а через 6-12 - кристально чистою.

  • Застосування: при наявності помутнінь додайте 5 мл засобу на 10 л акваріумний води. Якщо карбонатна жорсткість води становить ≤3 ° dH, додайте 2,5 мл на 10 л акваріумний води. Перед повторним застосуванням почекайте мінімум 48 годин. Між застосуваннями кошти Tetra CrystalWater і кондиціонера для води, наприклад Tetra AquaSafe, має пройти 24 години.
  • Відібрані мінерали видаляють будь-які види помутнінь.
  • Завдяки дбайливому способу впливу засіб є абсолютно нешкідливим для риб і рослин акваріума і швидко робить воду в ньому кристально чистою.
  • Дієвість продукту можна спостерігати за освітою білого хмарки. Воно безпечно і розсіюється через кілька годин.
  • Активні компоненти в Tetra CrystalWater пов'язують дрібні частинки, об'єднуючи їх у великі, які можна потім відфільтрувати з води за допомогою акваріумного фільтра.
  • Для оптимальних результатів необхідно регулярно чистити фільтр.

Обсяг: 250 мл.