(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 16742

Tetra Aqua ALGOSTOP depot (за 1 таб)


Tetra Aqua  ALGOSTOP depot (за 1 таб)
Продано
Немає в наявності
30.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: 157743

Препарат для боротьби з водоростями - Tetra Aqua ALGOSTOP depot (1 таб.)

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra Aqua ALGOSTOP depot (за 1 таб)

Tetra AlgoStop depot - це повільно розчинні таблетки для тривалого контролю за розвитком водоростей. Ефективно знищує різні водорості в прісноводних акваріумах, в тому числі "чорну бороду" і синьо-зелені водорості, а також запобігає їх подальше зростання. Містить високоактивний Протівоводорослевие речовина тривалої дії. Для всіх прісноводних акваріумів.

Водорості не тільки заважають в акваріумі, але і можуть вплинути на зростання акваріумних рослин, а також надати тривалий негативний вплив на біологічне рівновагу в акваріумі.

  • Знищує нитчасті і кущові водорості.
  • Перешкоджає розвитку водоростей.
  • Містить високоефективні альгіциди широкого спектру дії.
  • Гарантує тривалий ефект дії приблизно протягом 6 тижнів.
  • При правильному використанні препарат безпечний для риб і рослин.

Таблетки потрібно покласти на грунт в місці вільного перебігу. Термін дії препарату близько 6 тижнів, після чого таблетки витягуються з води. Таблетки містять комплекс речовин, які поступово виділяються в воду.

Таблетка не розчиняється повністю, а зберігає свою первісну форму. Через 6 тижнів вона перестає виділяти активні речовини і її необхідно видалити з води. У разі одночасного використання AlgoStop depot з препаратами інших виробників можуть виникати побічні ефекти.

Повільне розчинення препарату у воді дозволяє задіяти активні речовини AlgoStop depot, протягом тривалого періоду часу. При правильному застосуванні препарат не завдає шкоди акваріумних риб і рослин.

Спосіб застосування: Таблетки містять високоактивні речовини тривалої дії, які повільно розчиняються в акваріумний воді. При цьому таблетки не розчиняються, а зберігають свою форму. Через 4 тижні виділення діючої речовини закінчується, і таблетки слід вийняти з води і замінити на нові.

Дозування: Для профілактики: покласти 1 таблетку з розрахунку 1 таблетка на 40 л води поруч з розпилювачем.

Для знищення нитчастих і кісточкових водоростей використовуйте подвійну дозу: 1 таблетка на 20 л води.

Для забезпечення достатньої кількості кисню при використанні перпарату для боротьби з водоростями необхідна вентиляція акваріума. При фільтрації вугіллям, торфом або штучними смолами дія препарату AlgoStop depot може бути ослаблена.

Порада: всі препарати компанії Tetra прості і надійні в застосуванні, а також взаємопоєднувані. Для підтримки здорового росту рослин при появі перших проблем з водоростями використовуйте засіб AlguMin, потім для запобігання розмноження водоростей застосовуйте таблетки Algetten.

У важких випадках швидкою допомогою є засіб Algizit. Препарат AlgoStop depot допомагає у вирішенні специфічних проблем при боротьбі з водоростями. Таким чином, Ваші рослини будуть рости у всій своїй красі, як в природних умовах, Зберігати в місцях, недоступних дітям!

Дозування: для профілактики: 1 таблетка на 50 літрів води. Для знищення нитчастих водоростей: 1 таблетка на 25 літрів води.