(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 7628

Tetra ALGIZIT 10 таблеток на 200 літрів


Tetra ALGIZIT 10 таблеток на 200 літрів
Продано
Немає в наявності
26.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: 770386

Tetra Algizit 10 таблеток на 200 л - Препарат для боротьби з водоростями.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Tetra ALGIZIT 10 таблеток на 200 літрів

Tetra Algizit - це препарат, який забезпечує швидке знищення водоростей при сильному їх розмноженні в акваріумі. Algizit містить комплекс активних речовин, в результаті чого відбувається швидке усунення водоростей з акваріума.

При правильному використанні препарат Algizit не пошкоджує рослини, що не завдають шкоди корисній мікрофлорі і не викликає побічних ефектів.

Таблетки повільно розчиняються та виділяють активні речовини протягом 4-х тижнів. Кріпляться на стінці акваріума на спеціальному утримувачі поблизу поверхні води (краще - близько вихідного потоку з фільтра).

Містить речовини, що моментально знищують водорості і перешкоджають їхньому росту.

Діє швидко і ефективно, своєрідний «стоп-кран».

Не призводить до фарбування води.

Увага: під час застосування препарату не можна фільтрувати воду через активоване вугілля та інші адсорбенти, а також використовувати, спільно з Algizit, препарати інших фірм з метою уникнення їх несумісності.

Застосування і дозування: 1 таблетка на 20 літрів води. Ефект на 4-7 день. Відмерлі частинки видалити. Через 3-4 тижні, в разі якщо препарат не повністю розчинився, його слід видалити або замінити на новий. Необхідна хороша аерація. Під час застосування препарату не фільтрувати воду через адсорбенти. Не викликає побічних дій.

Упаковка: 10 таблеток.