(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 16437

SuperVit (Basic) 600 мл/110г (хлопья) основ.корм


SuperVit (Basic) 600 мл/110г (хлопья) основ.корм
Продано
Немає в наявності
215.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Tropical Supervit, - корм з ракоподібними для риб. Містить

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис SuperVit (Basic) 600 мл/110г (хлопья) основ.корм

Tropical Supervit, - багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді пластівців з додаванням бета-глюкану. Ідеально підходить для щоденного годування всеїдних акваріумних риб. У своєму складі містить вісім різних видів поживних пластівців, до складу яких входить, зокрема: спіруліна, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні, в тому числі криль. Завдяки тому, що в кормі міститься стабілізований вітамін С, зміцнюється імунологічна система, підтримується життєва сила і активність, а так само допомагає рибам боротися з патогенами.

Безліч добірних високоякісних компонентів, вітамінів, мінералів і амінокислот забезпечують поживними та енергетичними потребами навіть найбільш вимогливих видів акваріумних риб.

Для корму підбиралось сировину найвищої якості, завдяки цьому забезпечуються високі смакові якості. Регулярне годування кормом забезпечує ваших акваріумних риб чудовою кондицією, здоров'ям і сильним імунітетом. Завдяки тому, що корм корисний, ніжний і легко перетравлюється, це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з травною системою у риб.

  • багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді пластівців.
  • У складі з додаванням бета-глюкана.
  • Підходить для щоденного годування всеїдних акваріумних риб.
  • Містить вісім різних видів поживних пластівців.
  • Містить спіруліну, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні.
  • Зміцнює імунітет, підтримує життєву силу і активність.
  • Висока якість.

Склад: протеїни з риб, креветок і дрібних безхребетних мешканців морів, рослинні протеїни з водоростей, дріжджів і сої, зернові продукти, рослинна борошно, водорості, масла і жири, лецитину, екзогенні амінокислоти, (в тому числі L-лецитину), каротиноїди, а також набір мультивітамінів, мінеральні солі та мікроелементи, натуральний імуностимулятор BETA-1.3 / 1.6-GLUCAN, додаткові компоненти: барвники та антиокислювачі допущені нормами Євросоюзу.