(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 26889

SuperVit 10г гранули


SuperVit 10г  гранули
Продано
Немає в наявності
51.30грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Корм Tropical Supervit Granulat 10 грам - тонучі гранули для рибок.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис SuperVit 10г гранули

Tropical Supervit Granulat, - багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді потопаючих гранул з додаванням бета-глюкану. Призначений для щоденного годування всеїдних акваріумних риб, особливо тих, які живуть в товщі води і на дні акваріума.

Тонучі гранули для рибок.

Містить в складі: спіруліну, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні, в тому числі криль. Завдяки тому, що в кормі міститься стабілізований вітамін С, зміцнюється імунологічна система, підтримується життєва сила і активність, а так само допомагає рибам боротися з патогенами.

Безліч добірних високоякісних компонентів, вітамінів, мінералів і амінокислот забезпечують поживними та енергетичними потребами навіть найбільш вимогливих видів акваріумних риб.

Для корму підбиралось сировину найвищої якості, завдяки цьому забезпечуються високі смакові якості. Регулярне годування кормом забезпечує ваших акваріумних риб чудовою кондицією, здоров'ям і сильним імунітетом. Завдяки тому, що корм корисний, ніжний і легко перетравлюється, це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з травною системою у риб.

  • Багатокомпонентний основний корм високої якості у вигляді гранул.
  • У складі з додаванням бета-глюкана.
  • Підходить для щоденного годування всеїдних акваріумних риб.
  • Для годування які риб які живуть в товщі води і на дні акваріума.
  • Містить спіруліну, натуральний імуностимулятор бета-глюкан, бурі водорості кельпа, астаксантин, ракоподібні.
  • Зміцнює імунітет, підтримує життєву силу і активність.
  • Висока якість.

Склад: протеїни з риб, креветок і дрібних безхребетних мешканців морів, рослинні протеїни з водоростей, дріжджів і сої, зернові продукти, рослинна борошно, водорості, масла і жири, лецитину, екзогенні амінокислоти, (в тому числі L-лецитину), каротиноїди, а також набір мультивітамінів, мінеральні солі та мікроелементи, натуральний імуностимулятор BETA-1.3 / 1.6-GLUCAN, додаткові компоненти: барвники та антиокислювачі допущені нормами Євросоюзу.