(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 23776

Super Spirulina Forte 1200мл


Продано
Немає в наявності
672.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Корм Tropical Super Spirulina Forte 1200 ml - пластівці для африканських цихлід.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Super Spirulina Forte 1200мл

Super Spirulina Forte, - високоякісний корм у вигляді пластівців з високим вмістом спіруліни (36%) для годування водорослеядних акваріумних риб. Ідеально підходить для годування рослиноїдних риб, африканських цихлід, а так само інших риб, які потребують в дієті значної частки рослинних компонентів.

Може використовуватися для годування морських рибок. Спіруліна підтримує імунну систему рибок і позитивно впливає на процес травлення. Забезпечує довге і здорове життя всіх видів тропічних риб. Зміцнює імунітет, надає додатковий захист для всього організму рибок, а так само підтримує життєву силу і активність.

Містить повний комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот для зміцнення імунітету і захисту організму риб від хвороб. Завдяки тому, що в кормі міститься спіруліна, у риб забезпечується чудова кондиція і регулюється процес травлення.

У спіруліни міститься велика кількість барвників з групи каротиноїдів які відповідають за яскраве і насичене забарвлення на тілі риб. Так само спіруліна позитивно впливає на функціонування організму риб, шляхом захисту клітин від згубного впливу вільних радикалів і впливу на багато фізіологічні процеси.

  • Високоякісний корм у вигляді пластівців з високим вмістом спіруліни.
  • Підходить для годування рослиноїдних риб, африканськихцихлид, а так само інших риб, які потребують в дієті значної частки рослинних компонентів.
  • Підтримує імунну систему рибок і позитивно впливають на процес травлення.
  • Зміцнює імунітет, надає додатковий захист для всього організму рибок.
  • Підтримує життєву силу і активність.
  • Містить повний комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот.
  • Висока якість.

Склад: Spirulina platensis 36%, дріжджі, рослинна борошно, соєві протеїни, зернові продукти, риби і концентрати протеїнові з риб, дрібні безхребетні мешканці морів, планктон, масла і жири, глюкоза, лецитину, L-лізину, спеціальний склад вітамінів, мінеральні солі , антиокислювачі допущені нормами Євросоюзу.

Гарантований аналізами склад: білок в сирому вигляді хв. 45,0%, жир в сирому вигляді хв. 6,0%, волокна в сирому вигляді макс. 3,5%, мінеральні компоненти макс. 7,0%, вологість макс. 6,0%. Вітаміни додані на 1 кг. корми: віт. А 38 200 од., Віт. D3 2 100 од., Віт. Е 130 мг., Двуполіфосфоран L аскорбінової кислоти (стабілізований вітамін С) 540 мг., Хлористий холін 2 220 мг., Інозитол 895 мг.