(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 21981

SUPER CAT Преміум 3кг


SUPER CAT Преміум 3кг
Товар є в наявності
120.00грн.

Країна виробник: Україна

Super cat гігієнічний наповнювач для котячого туалету Преміум, 3 кг.

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис SUPER CAT Преміум 3кг

Дерев'яний наповнювач для котячого туалету. З ароматом лаванди. Використовуються гранули 0,6 см. Наповнювач Supercat служить відмінним субстратом для котячого туалету. Він має цілу низку переваг, що робить його важливим елементом повноцінного життя котів, які мешкають в будинках і квартирах.

Завдяки натуральній хвойній основі Supercat здатний ефективно вбирати і утримувати неприємні запахи сечі тварин до 4 днів (в залежності від температури навколишнього середовища і рясності виділень). Це дозволяє не так часто його міняти в котячому лотку і зберігати свіжість у вашій оселі.

Supercat виготовлений з натуральної спресованої тирси. Завдяки унікальній технології первинна сировина зменшується в своєму обсязі в багато разів. При попаданні вологи на гранули Supercat вони миттєво починають розбухати, ефективно поглиначи рідину. При цьому експериментально було перевірено, що 3 кг наповнювача можуть порівняно легко поглинути до 10 літрів рідини !!!

Завжди важливим питанням використання будь-яких наповнювачів була їх утилізація. Гранули Supercat після поглинання вологи перетворюються в звичайну тирсу, яку можна без побоювання викинути в унітаз (не засмічує каналізаційні труби!) Або використовується як добриво для квітів або на грядках.