(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14460

Нагрівач ​Atman AT-108, 25 Вт


Нагрівач ​Atman AT-108, 25 Вт
Товар є в наявності
377.40грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: A-25W

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Нагрівач ​Atman AT-108, 25 Вт

Atman AT 108, 25 Вт - високоточний, водонепроникний нагрівач для обігріву акваріумів до 150 літрів. Працює в діапазоні від 20 до 34 ° С.

Температура встановлюється на обігрівачі підтримується на постійному рівні з точністю до 1 ° С. Довговічний, надійний в роботі обігрівач і легкий в установці. Що дозволяє контролювати бажану температуру у вашому акваріумі. Можна використовувати в прісноводних і морських акваріумах.

Сигнальний індикатор починає горіти, коли температура води в акваріумі падає нижче заданого значення і загасає після того, як температура акваріумний води досягне необхідного значення. Завдяки зручному повзунку регулювання температури забезпечується зручність в установці температури. Встановлюється на бічну стінку акваріума за допомогою потужних присосок, які йдуть в комплекті.

Рекомендуємо встановлювати нагрівач у тому місці, де забезпечена постійна і рівномірна циркуляція акваріумної води. В такому місці буде забезпечено рівномірне прогрівання води по всьому акваріуму. Нагрівач встановлюється тільки у вертикальному положенні!

- Для прісноводних і морських акваріумів.
- Просте регулювання і легкочитаємий температурний індикатор.
- У комплекті дуже потужні присоски, для кріплення в акваріумі.
- Індикатор роботи.
- Дуже компактний.

  • Фірма-виробник: Atman (Атман)
  • Для акваріума: до 25 літрів.
  • Потужність: 25 Вт.
  • Довжина: 23 см.