(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14491

Меню універсальне таблетки 40г


Меню універсальне таблетки 40г
Продано
Немає в наявності
22.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню універсальне таблетки 40г

Акваріус, Classic Menu tablets 40 гр - універсальний раціон призначений для щоденного годування акваріумних риб будь-якого віку або розміру. Завдяки здатності таблетки приклеюватися до скла, служить також прекрасним засобом для спостереження за рибами. За допомогою корму-таблетки, ви можете перетворити годування рибок в справжній атракціон.

Для цього поверхню таблетки слід змочити водою і через півхвилини приклеїти її на внутрішню поверхню скла акваріума нижче рівня води. Спостереження за рибами, які жадібно відривають шматочки корму прямо у вас перед очима принесе величезне задоволення.

Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів. Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами.

Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні захворювання акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу необхідно зменшити його кількість.

Примітка: Не перегодовувати! Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі. При правильному застосуванні "CLASSIC MENU" не забруднює воду.