(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 15335

Меню Протеїн 150г


Меню Протеїн 150г
Продано
Немає в наявності
80.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню Протеїн 150г

Акваріус Protein Menu Big Sticks 150 гр - інтенсивний раціон, призначений для щоденного годування хижих акваріумних риб. Ретельно збалансований за змістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

Корм Protein Menu Big Sticks рекомендований для професійного розведення і утримання риб. Підвищений рівень білків і амінокислот тваринного походження, вітамінів і мінералів в раціоні прискорює зростання риб, укріплює їх імунітет, стимулює розмноження і підвищує виживання потомства. Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами.

Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Потрапляючи в воду, палички корму швидко набухають, залишаючись на поверхні, не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10% (в перерахунку на суху речовину).

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, його залишки слід витягнути з акваріума, а наступного разу зменшити його кількість. При правильному застосуванні Protein Menu Big Sticks не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі. Крім того, будь-який корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створюють умови для зростання шкідливих бактерій у водному середовищі.