(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14489

Меню гранули для гупій 350г


Меню  гранули для гупій 350г
Товар є в наявності
150.00грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню гранули для гупій 350г

Акваріус Classic Menu - Granules 350 гр - базовий раціон, відповідний для молодняка і риб невеликого розміру, таких, як неон, гуппі, даніо-реріо. Виготовлений у вигляді дрібних гранул, що дозволяє малятам харчуватися без проблем.

Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінне годування риб, підвищений вміст білка дає хороший поштовх для зростання молодняка. Classic Menu - Granules не вимагає додавання в раціон інших видів кормів.

Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Молодняк потрібно годувати 2-3 рази на добу в кількості 15% корму від маси тіла.

Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу необхідно зменшити його кількість. Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі. При правильному застосуванні Classic Menu - Granules не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види акваріумних риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі риби.