(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 15749

Меню Фіто 40г


Меню Фіто 40г
Продано
Немає в наявності
11.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню Фіто 40г

Корм "FITO MENU", floating pellets ( "Фіто меню", плаваючі пелети) призначений для щоденного годування більшості рослиноїдних акваріумних риб. Ретельно збалансований за змістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами. Основою корми є сировина рослинного походження. Добавка спіруліни підвищує харчову цінність корму, зміцнює імунітет. Натуральний пігмент астаксантин, що міститься в спіруліни, підсилює природний забарвлення риб. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб.

Потрапляючи в воду, пелети корми швидко розбухають, залишаючись на поверхні, не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10% (в перерахунку на суху речовину).

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, його залишки слід витягнути з акваріума, а наступного разу зменшити його кількість. При правильному застосуванні "FITO MENU" не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі. Крім того, будь-який корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створюють умови для зростання шкідливих бактерій у водному середовищі.