(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 15017

Меню для золотих рибок 200г


Меню для золотих рибок 200г
Товар є в наявності
125.00грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для золотих рибок 200г

Акваріус Gold Fish Menu Floating Pellets 200 гр - професійний раціон для щоденного годування всіх різновидів золотих рибок. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

Корм створений з урахуванням смакових переваг золотих рибок, тому добре поїдається; добавки до раціону Gold Fish Menu Floating Pellets натуральних продуктів, які містять пігменти-фарбники, сприяють посиленню природного забарвлення золотих рибок. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб.

Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом. Потрапляючи в воду, пелети корми швидко розбухають, залишаючись на поверхні, не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, його залишки слід витягнути з акваріума, а наступного разу зменшити його кількість. При правильному застосуванні Gold Fish Menu Floating Pellets не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види акваріумних риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі риби.