(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14782

Меню для скалярій 200г


Меню для скалярій 200г
Продано
Немає в наявності
48.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для скалярій 200г

Акваріус Classic Menu Floating Pellets 200 гр - базовий раціон, відповідний для риб верхнього і середнього шару, таких, як гурамі, пеціліі, півники, ляліуси, даніо, скалярии та ін. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінне годування риб впродовж всього життя і не вимагає додавання в раціон інших видів кормів.

Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом. Потрапляючи в воду, гранули корми швидко розбухають, залишаючись на поверхні, не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, його залишки слід витягнути з акваріума, а наступного разу зменшити його кількість. При правильному застосуванні Classic Menu Floating Pellets не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види акваріумних риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі риби. Крім того, будь-який корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі.