(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 18072

Меню для коропів Коі 200г


Меню для коропів Коі 200г
Товар є в наявності
350.00грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для коропів Коі 200г

Акваріус Koi Menu, - високоякісний повнораціонний корм у вигляді плаваючих пелетів для годування коропів Коі. Ідеально підходить для щоденного годування всіх видів дорослих коропів Коі в ставку. У своєму складі містить повний комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот для забезпечення повноцінної годівлі риб протягом усього життя. Ретельно збалансований склад корму не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

Палички потрапляючи на увазі, швидко розбухають, не забруднюють воду і не розпадаються, залишаються на поверхні води в ставку. Корм підходить для застосування в ставках і акваріумах.

Корм Акваріус Koi Menu floating pellets має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами; добавки до раціону "KOI MENU" натуральних продуктів, які містять пігменти-фарбники, сприяють посиленню природного забарвлення кольорових коропів Коі. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

- Високоякісний повнораціонний корм у вигляді плаваючих пелетів для годування коропів Коі.

- Підходить для щоденного годування всіх видів дорослих коропів Коі в ставку.

- Містить повний комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот для забезпечення повноцінної годівлі.

- Чи не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

- Підходить для застосування в ставках і акваріумах.

- Висока якість.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 10-20 хвилин, його залишки слід витягнути з води, а в наступний раз зменшити його кількість. При правильному застосуванні "KOI MENU" не забруднює воду.