(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14488

Меню для гурамі 150г


Меню для гурамі  150г
Товар є в наявності
108.10грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для гурамі 150г

Акваріус Classic Menu Chips, 150 гр - універсальний раціон, призначений для щоденного годування більшості акваріумних риб, особливо зручний для молодняка і маленьких рибок. Завдяки здатності чіпсів повільно опускатися на дно (як би «планувати»), корм привертає риб середнього шару і часто добре поїдається "вибагливими" рибами, які не беруть інші сухі корми.

Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

Потрапляючи в воду, чіпси швидко набухають, повільно тонуть, довго не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Молодняк потрібно годувати 2-3 рази на добу в кількості 15% корму від маси тіла.

Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу слід зменшити його кількість. Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі. При правильному застосуванні Classic Menu Chips не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види акваріумних риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі риби.