(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 16673

Меню для донних риб гранули 350г


Меню для донних риб гранули 350г
Товар є в наявності
113.50грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для донних риб гранули 350г

Акваріус Classic Menu Sink Pellets 350 г - базовий раціон для годівлі мешканців придонного шару акваріума - сомиків, лабео, боцій і т.п. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя і не вимагає додавання в раціон інших видів кормів. Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами.

Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

Потрапляючи в воду, гранули корму швидко падають на дно, набухають, значно збільшуючись в розмірі, але не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу з розрахунку 0,1-0,5 г на одне годування залежно від виду і розміру риби (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу слід зменшити його кількість. Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі. При правильному застосуванні корм не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі акваріумні риби здатні цілком заковтувати потопаючі гранули, які, сильно збільшуючись в обсязі, можуть привести до до травми шлунка і, навіть, загибелі риби. Щоб цього не допустити, перед годуванням радимо замочувати потопаючі гранули на 5-10 хвилин до повного набухання.