(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14486

Меню для черепах 150г


Меню для черепах 150г
Вага
Товар є в наявності
126.40грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для черепах 150г

Акваріус Turtle Menu Sticks 150 гр - призначений для щоденного годування всіх видів дорослих прісноводних черепах: болотних, червоновухих, трионикс та інших.

Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінне годування черепах протягом усього життя і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів. Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається черепахами; добавки кальцію в раціон Turtle Menu Sticks сприяють правильному формуванню і зміцненню захисного панцира.

Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби. Якість і безпека корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом. Потрапляючи в воду, палички корму швидко набухають, залишаючись на поверхні, не розпадаються і не забруднюють воду. Підходить для застосування в ставках і акваріумах.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати черепах слід 1-2 рази на добу. Якщо черепаха не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, його залишки слід витягнути з акваріума, а наступного разу зменшити його кількість. При правильному застосуванні Turtle Menu Sticks не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі.