(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 15016

Меню для анцитрусів 300г


Меню для анцитрусів 300г
Товар є в наявності
151.35грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню для анцитрусів 300г

Акваріус Ancistrus Menu tablets 300 гр, - високоякісний корм у вигляді таблеток для акваріумних риб сімейства Лорікаріди. Ідеально підходить для годування риб-присосків і креветок. Акваріус Ancistrus Menu tablets створений спеціально з урахуванням смакових потребах риб-присосків, тому чудово поїдається цими рибками.

Завдяки тому, що в кормі міститься підвищена кількість рослинних компонентів і білків, корм незвичайно привабливий для анцитрусів і акваріумних креветок. Потрапляючи на дно акваріума таблетки швидко падають на дно, не розпадаються у воді і не забруднюють її.

Завдяки тому, що корм збалансований за вмістом поживних речовин і високій якості сировини, забезпечує повноцінне годування риб впродовж усього життя. Регулярне годування кормом забезпечує ваших акваріумних риб чудовою кондицією, здоров'ям і сильним імунітетом.

Завдяки тому, що корм корисний, ніжний і легко переварюємо, це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з травною системою у риб. Містить повний комплекс вітамінів, мінералів і мікроелементів для прискореного зростання риб, зміцнення їх імунітету і підвищення виживання молодняка.

Компанія Акваріус використовує абсолютно нові, спеціальні методи переробки сировини для виготовлення корму. Перед виробництвом корми сировину повністю знешкоджується від бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби риб в акваріумі. Безпека і якість корму перевіряються державною лабораторією і підтверджені сертифікатом.

  • Корм у вигляді таблеток для акваріумних риб сімейства Лорікаріди.
  • Підходить для годування риб-присосків і креветок.
  • Створено спеціально з створювався з урахуванням смакових потребах риб-присосків.
  • Містить підвищений вміст протеїнів і рослинних волокон.
  • Забезпечує повноцінну годівлю риб протягом усього життя.
  • Містить повний комплекс вітамінів, мінералів і мікроелементів.
  • Висока якість.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10%.

Застосування: годувати рибок слід 1-2 рази на добу (норма для дорослої риби 2-5% корму від маси тіла). Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу необхідно зменшити його кількість.

Примітка: Не перегодовувати! Будь корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створює умови для зростання шкідливих бактерій в акваріумному середовищі. При правильному застосуванні "Акваріус Ancistrus Menu tablets" не забруднює воду.