(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 14487

Меню Bebi - Mini Granules 350г.


Меню Bebi - Mini Granules 350г.
Товар є в наявності
150.00грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Меню Bebi - Mini Granules 350г.

Акваріус Babi menu, 350 гр - інтенсивний раціон, призначений для щоденного годування молодняка акваріумних риб. Ретельно збалансований за змістом поживних речовин, вітамінів і мінералів, корм забезпечує повноцінну годівлю молодняку риб і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів.

Корм має відмінні смакові якості, чудово поїдається рибами. Підвищений рівень білків, амінокислот, вітамінів і мінералів в раціоні прискорює зростання риб, укріплює їх імунітет, підвищує виживання молодняка. Спеціальні методи переробки сировини забезпечують повне знешкодження бактерій, вірусів і паразитів, які викликають небезпечні хвороби акваріумних риб. Потрапляючи в воду, гранули корму опускаються на дно і набухають, збільшуючись в розмірі, що не розпадаються і не забруднюють воду.

Зміст: білка - не менше 21%, жиру - 5%, клітковини - не більше 10% (в перерахунку на суху речовину).

Застосування: молодняк потрібно годувати 2-3 рази на добу в кількості 15% від маси тіла. Якщо риба не з'їла весь запропонований корм протягом 5-10 хвилин, наступного разу слід зменшити його кількість. При правильному застосуванні babi menu не забруднює воду.

Примітка: Не перегодовувати! Деякі види риб мають схильність до переїдання, що може привести до хвороби і, навіть, загибелі. Крім того, будь-який корм, який залишається тривалий час не з'їденим, створюють умови для зростання шкідливих бактерій у водному середовищі.