(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 17542

Лампа SUN-GLO 30W 89см


Лампа SUN-GLO 30W 89см
Продано
Немає в наявності
355.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: А1593

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Лампа SUN-GLO 30W 89см

Hagen Sun-Glo, 30 Вт - спеціальні лампа, яка відтворює спектр сонячного випромінювання. Колірна температура 4200 К. Це нижче на 1000 С від показників природного денного світла. Використовується в якості стандартної лампи. Можна поєднувати і з іншими лампами для того, щоб прискорити зростання стебел акваріумних рослин. Відмінно комбінувати з Aqua-Glo або Flora-Glo. Підходить для акваріумів з невибагливими рослинами. Hagen Sun-Glo випромінює м'яке біле світло.

Життєдіяльність акваріумних мешканців на пряму залежить і від спектрального складу світла, і від режиму обраного освітлення, і від інтенсивності. Світло впливає на правильне функціонування мікроорганізмів, що забезпечують переробку органічних речовин. Процес фотосинтезу безпосередньо пов'язаний з інтенсивністю світла, тому для кожного виду рослин необхідно підбирати відповідний рівень інтенсивності. Також, різниться і потреба в тривалості світлового дня.

  • М'яке біле світло.
  • Широкий світловий спектр.
  • Стандартна інтенсивність освітлення.
  • Температура в акваріумі не підвищується.
  • Ідеально підходить для утримання рослин.

Всі лампи Hagen виробляються на найсучасніших автоматичних виробничих підприємствах, в процесі виготовлення здійснюється контроль за допомогою спеціальних тестових машин. Завдяки цьому всі лампи Hagen надійні в експлуатації і доступні за ціною.