(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 16475

Лампа POWER-GLO 40W 104 cм


Лампа POWER-GLO  40W 104 cм
Продано
Немає в наявності
477.05грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: А1629

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Лампа POWER-GLO 40W 104 cм

Hagen Power-Glo, 40 Вт - спеціальна лампа, у якій переважає синій спектр. Його колірна температура 18000 К, тому відмінно підходить і для морських акваріумів, і для акваріумів з цихлідами, і акваріумів з невеликим вмістом рослин. Підсилює забарвлення риб завдяки сильному синього кольору. Для ефективного використання можна поєднувати дані лампи з Sun-Glo.

Забезпечують стрімке зростання рослинного світу. Тому слід розмістити в акваріумі на передньому плані. Сприятливо впливають на рослини, корали, безхребетних, морських і прісних риб. Кольори риб стають яскравішими, сприяють гарному процесу фотосинтезу коралів і безхребетних. Активно стимулюють зростання акваріумних рослин.

Життєдіяльність акваріумних мешканців на пряму залежить і від спектрального складу світла, і від режиму обраного освітлення, і від інтенсивності. Світло впливає на правильне функціонування мікроорганізмів, що забезпечують переробку органічних речовин. Процес фотосинтезу безпосередньо пов'язаний з інтенсивністю світла, тому для кожного виду рослин необхідно підбирати відповідний рівень інтенсивності. Також, різниться і потреба в тривалості світлового дня.

  • Сильний синій колір.
  • Підходить для акваріумів з цихлідами.
  • Стимулює зростання акваріумних рослин.
  • Температура не піднімається в акваріумі.
  • Сприяє зростанню морських риб, коралів, цихлід.