(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 15463

Лампа FLORA-GLO 40W 105см


Лампа FLORA-GLO 40W 105см
Продано
Немає в наявності
481.90грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Код виробника: A1618

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Лампа FLORA-GLO 40W 105см

Hagen Flora-Glo, 40 Вт - спеціальна лампа, яка випромінює м'яке рожеве світло, колірна температура якого становить 2800 К. Застосовується в густо засаджених рослинами акваріумах. Рекомендовано використовувати для освітлення заднього плану або там, де висаджено велику кількість рослин. Дана лампа відмінно підходить і для тераріумів з живими рослинами. Основною перевагою Hagen Flora-Glo є те, що вона активно стимулює ріст рослин. Спектр даних ламп покращує процес фотосинтезу і сприяє виробленню хлорофілу.

Hagen Flora-Glo можна застосовувати і для освітлення акваріумів, в яких встановлюються дві лампи. Рекомендується поєднувати Flora-Glo з MARINE-GLO - для освітлення морських акваріумів, з REPTI-GLO - для тераріумів, а для прісноводних акваріумів підійде з AQUA-GLO або SUN-GLO. Причому Hagen Flora-Glo можна використовувати і для переднього плану, відмінно підкреслюючи забарвлення акваріумних мешканців, з Sun-Glo, яка буде освітлювати задній план.

Життєдіяльність акваріумних мешканців на пряму залежить і від спектрального складу світла, і від режиму обраного освітлення, і від інтенсивності. Світло впливає на правильне функціонування мікроорганізмів, що забезпечують переробку органічних речовин. Процес фотосинтезу безпосередньо пов'язаний з інтенсивністю світла, тому для кожного виду рослин необхідно підбирати відповідний рівень інтенсивності. Також, різниться і потреба в тривалості світлового дня.

  • Температура в акваріумі не підвищується.
  • Підходить для утримання акваріумних рослин.
  • Активно стимулюють ріст рослин.
  • Покращує процес фотосинтезу рослин.
  • Краще використовувати для густо засаджених акваріумів, тераріумів або віваріїв.
  • Підсилює зелене забарвлення рослин, а також забарвлення акваріумних риб.