(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 18814

Лампа AQUA-GLO 30W-89см


Лампа AQUA-GLO 30W-89см
Товар є в наявності
555.00грн.

Країна виробник: Україна

Код виробника: А1585

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Лампа AQUA-GLO 30W-89см

Hagen Aqua-Glo, 30 Вт - спеціальна лампа для акваріума, яка сприяє утворенню хлорофілу А і В. Хлорофіл В - допомагає зібрати енергію світла в процесі фотосинтезу, він жовтого кольору і поглинає світло синьої частини спектра. У той час, як без хлорофілу А просто не обійтися більшості фотосинтезирующих організмів. Лампа Hagen Aqua-Glo впливає на зростання акваріумних рослин, випромінюючи ліловий світло.

За рахунок температури 18000 До лампа може підтримувати забарвлення риб, а також значно його посилювати. Це стосується риб з помаранчевим, жовтим і синім забарвленням. Раціонально буде використовувати лампи в поєднанні з Hagen Flora-Glo, Hagen Life-Glo, Hagen Sun-Glo, щоб запобігти появі водоростей, а також вплинути на їх надмірний ріст. Дане поєднання ідеально впливає і на забарвлення риб, і на стрімке зростання акваріумний рослин. Підходить для використання в прісноводних акваріумах.

  • Сприятливо впливає на прісноводних риб, а також і на рослини.
  • Активно стимулює зростання акваріумних рослин.
  • Стандартна інтенсивність освітлення.
  • Сприяє утворенню хлорофілу А і В.
  • Підсилює забарвлення акваріумних риб.

Всі лампи Hagen виробляються на найсучасніших автоматичних виробничих підприємствах, в процесі виготовлення здійснюється контроль за допомогою спеціальних тестових машин. Завдяки цьому всі лампи Hagen надійні в експлуатації і доступні за ціною.