(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 21593

Кігтеріз


Продано
Немає в наявності
98.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Німеччина

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Кігтеріз

Ножиці для кігтів підходять для дрібних домашніх тварин таких як кішки, маленькі собаки, гризуни і птиці. Мають пластикове покриття ручки. Необхідно знати, що довгі кігті у тварини можуть завдавати йому болю під час руху, особливо у собак, а також стати причиною неправильної постави.

Якщо собака часто гуляє по твердій поверхні, кігті, як правило, сточуються (кішки сточують кігті об дерево або спеціальне пристосування - когтеточку). Проте, можливо, необхідно буде надати кігтям додаткову допомогу.

При зрізанні кігтів зверніть увагу, щоб кіготь не обрізався занадто коротко, тому що можуть бути пошкоджені кровоносні судини і нервові закінчення, що може заподіяти біль тварині.

При першому зрізанні кігтів рекомендується запитати поради у ветеринара або вашого грумера, які зможуть показати вам як правильно постригти кігті вашому вихованцеві, щоб ви могли робити це самостійно в майбутньому.

Важливо:

Регулярне підстригання кігтів дуже важливе для ідеального догляду за вашим вихованцем. Зістригайте тільки прозору частину кігтя (добре видно у тварин зі світлими кігтями). Якщо ваш вихованець має темні кігті, рекомендуємо звернутися до вашого ветеринара або грумера.