(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 16890

Грунт для акваріумів 10 кг чорно-білий середній, 5-10 мм


Грунт для акваріумів 10 кг чорно-білий середній, 5-10 мм
Продано
Немає в наявності
135.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Грунт для акваріумів 10 кг чорно-білий середній, 5-10 мм

Акваріумний грунт дуже важлива складова всього аквариумного комплексу. Він є одним з головних компонентів біологічної фільтрації води. Тому його вибору слід приділити особливу увагу, оскільки від цього залежить вся екосистема вашого акваріума.

Змішуючи грунти різних фракцій і різних кольорів, ви можете отримати чарівну фантастичну композицію.

Грунт для акваріума складається з чорного базальтового і білого мармурового гравію середньої фракції: 5-10 мм. Його можна використовувати в акваріумі будь-якого типу. Термін служби грунту не обмежений, однак його слід промивати раз в 5-10 років. Грунт поставляється фасований упаковками по 2 кг.

Грунт дрібної і середньої фракції ідеально підходить для вирощування акваріумних рослин. Оскільки в ньому дуже добре закріплюються коріння рослин, проводиться прикоренева підгодівля.

Грунт перед застосуванням слід промити під проточною водою, щоб видалити залишки дрібного пилу.

Грунт для акваріума виготовлений з натурального каменю, який повністю нейтральний для акваріума, не змінює рН і жорсткість акваріумний води.

Застосовуючи даний вид аквариумного грунту, не слід кидати корм для риб на дно. Оскільки є ймовірність заковтування рибами дрібного гравію, що має гострі краї - і як наслідок пошкодження рота риби.

Фракція: 5-10 мм

Матеріал: базальт / мармур