(067) 873-22-55 (067) 707-50-60
Код товару: 22144

Дверцята "Luxe" для кота двосторонні


Дверцята "Luxe" для кота двосторонні
Продано
Немає в наявності
295.00грн. Повідомте,
коли з'явиться

Країна виробник: Німеччина

Код виробника: 3864

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Дверцята "Luxe" для кота двосторонні

Являє собою отвір з дверцятами, обладнаний в дверях або стіні, дозволяє собаці або кішці вільно переміщатися всередині будинку, а також виходити за його межі, не змушуючи нікого впускати або випускати тварину.

Для зручності тварини «дверцята» врізаються на висоті 10-15 см від підлоги і від стіни (краще встановити «двері для кішок» на такій висоті, щоб центр її був на рівні мордочки). Не потрібно встановлювати «дверцята для кішок» занадто високо або занадто низько - старі або хворі тварині буде важко користуватися ними. Дверцята для кішок легко монтуються до вхідної, балконних або між кімнатних дверей.

Дверцята для собак і кішок можуть бути встановлені в дверях, що ведуть в спальню, робочий кабінет або підвал, а також - в стінах між кімнатами. Якщо у вашому будинку живе кіт і ви віддаєте перевагу, щоб котячий туалет знаходився в санвузлі, а двері були завжди закрита - дверцята для тварин у двері санвузла вирішить цю проблему. Ваш вихованець зможе в будь-який час потрапити в потрібне приміщення.

Для дверей є 4 режими:

  • кішка може увійти і вийти,
  • кішка може тільки увійти,
  • кішка може тільки вийти,
  • кішка не може ні увійти, ні вийти.

Зовнішній розмір - 21х21 см

Розмір отвору в двері (стіні) для установки - 16,2 × 17 см

Товщина двері - 19-65 мм