(067) 873-22-55 (096) 943-12-01
Код товару: 31104

Бравекто таб. проти бліх та кліщів (40-56кг)


Бравекто таб. проти бліх та кліщів (40-56кг)
Хіт продажів
Товар є в наявності
840.00грн.

Країна виробник: Україна

Доставка: самовивіз з нашого магазину, Нова пошта

Оплата: готівкою, безготівковим розрахунком, Visa/MasterCard

Опис Бравекто таб. проти бліх та кліщів (40-56кг)

Бравекто починає працювати швидко:

 • Через 4 години після згодовування починає вбивати бліх
 • Через 8 годин призводить до загибелі 97,9% бліх
 • Через 12 годин загибель бліх у всіх точках дослідження близька до 100%
 • Швидке і ефективне рішення для лікування блошиного дерматиту

Дослідження проведені на всіх видах іксодових кліщів (дорослі і ювенільні стадії): Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis, Dermacentor pictus, Rhipicephalus sanguineus і Amblyomma amencanum

Через 4 години після поїдання ефективність проти Ixodes spp., Dermacentor spp. і Rhipicephalus sanguineus склала 88%

Через 12 годин після поїдання ефективність проти Ixodes spp., Dermacentor spp. і Rhipicephalus sanguineus склала 99% у всіх точках дослідження

Інші препарати вбивають кліщів через 18-48 годин

Новий препарат Бравекто - найкраще з існуючих в даний час коштів для зниження ризику передачі кліщами трансмісивних хвороб (бабезиоз, бореліоз, ерліхіоз).

Клінічно доведено, що:

 • Загибель кліщів відбувається ще до початку харчування
 • Кліщі гинуть незалежно від місця прикріплення
 • 99% кліщів гинуть через 12 годин після поїдання Бравекто
 • У 3 рази знижена ймовірність пропуску профілактики
 • Відсутність резистентності у кліщів в усьому світі

Інноваційні технології компанії Intervet (Нідерланди) пропонують Вам препарат, діюча речовина якого флураланер, створює новий клас інсектоакарицид, розроблений за останнє десятиліття:

 • Розроблений спеціально для собак
 • Дозволений до застосування у щенних і лактуючих собак
 • Безпечний для собак з дефектом MDR-1 гена і брахіцефалів
 • Відсутня резистентність серед кліщів і бліх
 • Діє одночасно на кілька рецепторів комах
 • Перевершує всі існуючі засоби за рахунок молекулярної ланцюга
 • Перевершує по ефективності дії препарати, що містять фіпроніл, імідаклоприд і перметрин.

Фармакологічні властивості

Бравекто відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії.

Що входить до складу препарату флураланер - (4- [5- (3,5-дихлорфеніл) -5- (трифторметил) -4Н-ізоксазол-3-іл] -2-метил-К [2-оксо-2- (2 , 2,2-тріфторетіламіно) етил] бензамід) - інсектоакарицид групи ізоксазоліна, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) і іксодових кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus), що паразитують на собаках.

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і потрапляє в кровообіг, його максимальна концентрація в плазмі відзначається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Інсектоакарицидні концентрації флураланера в крові відносно бліх і іксодових кліщів зберігаються протягом 85 діб. Виводиться флураланер повільно, переважно в незмінному стані з фекаліями (90% дози) і незначно з сечею.

Препарат викликає загибель бліх, паразитуючих на собаці, через 8 годин, іксодових кліщів - через 12 годин і запобігає повторну Інфестація собак ектопаразитами протягом 12 тижнів. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профилактирует контамінацію приміщень яйцями і личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного дії.

Порядок застосування

Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза і в комплексній терапії викликається блохами алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодових кліщів.

Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценятам молодше 8-тижневого віку і / або собакам масою менше 2 кг.

При необхідності допускається застосування препарату сукам в період щенности і лактації.

Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до / після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку, препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом. Слід переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

 • Не допускається розламувати і ділити таблетки для підбору дози.
 • Повторні обробки при необхідності проводять через 12 тижнів.
 • При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися короткочасний пригнічений стан, зниження апетиту, зникаючі мимовільно.
 • Особливості дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не встановлені.
 • Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі по тій же схемі.
 • Побічні явища і ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У рідкісних випадках можливе зниження апетиту, слинотеча, блювота, діарея. У разі, якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується упевнитися, що блювота припинилася і дати препарат повторно в тій же дозі.
 • При одночасному застосуванні Бравекто з протівогельмінтними препаратами, інсектоакарицидними нашийниками, кортикостероїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено.
 • Бравекто не призначений для застосування продуктивним тваринам.